Güncel Konular
Home / Ücretsiz Müşteri Hizmetleri / Havayolları Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Havayolları Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Havayolları Ücretsiz İletişim : (0850) 840 48 05

Havayolları Ücretsiz İletişim
Havayolları Ücretsiz İletişim

Tüm Havayolları: Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Yurtiçi Türkiye’nin birçok noktasına direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. Yurtdışı uçuşlarını ve yurtiçi uçuşlarının çoğunluğunu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirmektedir. Avrupa’ya da birçok noktaya direkt olarak seferler gerçekleştirmektedir. Havayolları ücretli müşteri hizmetleri numarası 0850 840 48 05‘dir. Bu numarayı aramanın dakikası operatörünüz tarafından dakikası 1.5 TL/dakika olarak ücretlendirilmektedir.

Havayolları Ücretsiz Çağrı Merkezi

Tüm Havayolları’nın ücretsiz çağrı merkezi numarası 0850 250 67 77‘dir. Bu telefon numarasını arayabilmek için, yurtdışı veya Lefkoşa’da bulunmanız gerekmektedir. Aksi taktirde Türkiye’den yapılan aramalarda ulaşılmaz. Türkiye’den havayolları ücretsiz çağrı merkezine ulaşabileceğiniz telefon numarası 0850 840 48 05’dir. Bu telefon numarasının da özelliği, sadece rötar veya iptal olan seferlerde işlem yetkilerinin bulunmasıdır. Bu konular dışında sadece havayolları iletişim hattı olan 0850 840 48 05‘li müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Uçak Bileti Resmi Müşteri Hizmetleri

Tüm  Havayolları’nın uçak bileti için müşteri hizmetleri numarası 0850 840 48 05‘dir. Bu numarayı yurtdışından aramanız mümkün olmamaktadır. Sadece Türkiye’den ve ücretli aramalara izin veren operatörler tarafından aranabilmektedir. Tüm Havayolları’nın ücretsiz iletişim hattı 0850 840 48 05‘dir. Bu numarayı da diğer numaranın aksine Türkiye’den arayamamanızdır. Sadece Lefkoşa ve yurtdışı operatörleri tarafından aranabilmektedir.

Havayolları İletişim Hattı
Havayolları Müşteri Hizmetleri
Havayolları Biletleri Ücretsiz İletişim : (0850) 840 48 05
Havayolu Biletleri Müşteri Hizmetleri : (0850) 302 54 93
Havayolları Biletleri Çağrı Merkezi : (0216) 456 97 11

Tüm Havayolları Havayolları Tarihçesi

Uçak Bileti Havayolları: tam adı ile Tüm Hava Taşımacılığı A.Ş olarak Türkiye Cumhuriyeti merkezli özel bir havayolu şirketidir. Türkiye’de low-cost modeli ile hizmet veren en başarılı ve en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Low-cost Havayolu modeli; kısacası diğer havayolları’nın aksine gelirlerinin büyük bir kısmını uçak bileti satışından karşılamasının yanı sıra, belirli bir bölümünü de satılan ekstra hizmetlerden karşılamaktadır.

Bu ekstra hizmetlere örnek vermek gerekirse, uçak içi ikramlar veya özel koltuk satışı gibi hizmetlerdir. Bunun yanı sıra, gelirlerinin büyük bir kısmını da tüm Havayolları uçak bileti tarihi değişikliği hizmetlerinden de karşılamaktadır.

Tüm Havayolları Müşteri Hizmetleri İle Yapabilecekleriniz

Uçak Bileti Satın Alma

Tüm Havayolları ücretsiz müşteri hizmetleri: 0850 840 48 05‘li telefon numarası, normal şartlarda sadece uçuşunuzda rötar veya sefer iptali gibi durumlarda hizmet vermektedir. Fakat bazı olağanüstü durumlarda, havayolları müşteri hizmetleri numarası 0850 840 48 05‘li telefon numarasında yoğunluk olduğu durumlarda da havayolları ücretli müşteri hizmetleri’nin yapabileceği bütün işlemleri gerçekleştirebilmektedir. tüm Havayolları’nın müşteri hizmetleri numarası ile tüm yurtiçi ve yurtdışı Tüm Havayolları’nın uçak biletlerini kredi kartınızla veya bazı bankaların ATM kartları ile kolayca satın alabilirsiniz.

thy iletişim ile ilgili görsel sonucuHavayolları Bilet Değişikliği

Tüm Havayolları’nın müşteri hizmetleri numarası 0850 840 48 05 numaralı çağrı merkezi ile daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Havayolu Flex özelliği olmayan uçak biletlerinizde tarih değişikliği işlemlerinde yurtiçi uçuşlarınızda 55 TL cezai işlem uygulanmaktadır.

Örnek vermek gerekirse uçak bileti değiştirme telefon 0850 840 48 05‘yi aradığınızda uçak biletinizde herhangi bir flex özelliği satın almadığınızı varsayalım. Sizin daha önce satın aldığınız uçak biletinin ücreti hizmet bedeli dahil 150 TL ise, yeni istediğiniz aynı fiyattaki bir uçuş ile değiştirmek istediğinizde 55 TL ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir.

Uçak Bileti Açığa Alma

Tüm Havayolları müşteri hizmetleri 0850 840 48 05 telefon numarası ile daha önce satın aldığınız uçak biletlerinizde gideceğiniz tarih net olmadığı gibi durumlarda biletinizi açığa alabilirsiniz. Uçak bileti açığa alım işlemleri; Havayolu Flex özelliği olmayan biletlerinizde 55 TL gibi bir ücret ödeyerek gerçekleştirilebilmektedir. Tüm Havayolları’nda uçak biletinizi açığa aldığınız biletinizi, açığa alındığı tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanabilirsiniz. Yeni istediğiniz uçuş, sizin açığa aldırdığınız uçuştan pahalıysa aradaki fiyat farkını kredi kartınızla yada atm kartınızla ödeyebilirsiniz.

Havayolları Ekstra Bagaj Alma

Havayolları ücretsiz müşteri hizmetleri 0850 840 48 05‘li numara aracılığı ile uçuşunuza 12 saatten fazla bir süre kalana kadar ekstra bagaj ve ekstra hizmet satın alabilirsiniz. Havayolu müşteri hizmetleri’nden alacağınız ekstra hizmetler, havalimanında alacağınız ekstra hizmetlere göre %30 civarında daha ucuz olmaktadır. Havalimanı’nda alacağınız ekstra bagaj da aynı şekilde, tüm Havayolları müşteri hizmetleri’nden alacağınız ekstra bagaja göre de daha pahalı olacaktır.

3 comments

 1. Hatice Serpil Yurteri

  Merhaba,
  Reklamlarda 72 saat önce check in yapabileceğimiz bilgisi verilmekte ,ancak gerçekte bunu yapmak istediğimizde sistem hata vermektedir.
  Bu hususu bilgilerinize sunarım.
  Hatice Serpil Yurteri

 2. Selam.Ben bugun 13.11.2018 tarihinde pegasus ucagi ile saat 09:05 te Sabika gøkceden Stockholm ucus yaptim.Buyuk Bir rezalet.Ucaga binmeden Once el bagajlari tartildi ve 8 kilo bagaj hakkin var dediler halbuki ben 10 kilo el bagaji olarak almistim.Benim ceketimle birlikte5 kilo fazla cikti.Bana cope at dediler bende giyeceğim şeyleri neden çöpe atayım dedim.Sonra giydim giyeceklerimi ve birde el çantamdan makyaj Ve diğer özellerimi aktardım Ve 3 kiloda attım çöpe Sonra çalişanlarınızdan biri Arapça konuşan başörtülü biri ile tartışıyordu sonra kadına elemanınız gerizekalı pislik defol dedi banada gerizekalı giymiş üstüne dedi.Ve ben en sona kalmıştım o stresle hiç seslenmeden girdim uçağı kaçıracaktım.Kısacası daha düzgün daha anlayışlı olabilirdi elemanınız.Benim 20 kilo bagaj fişimi aldı geri vermedi Eğer bagajım kaybolsaydı o zaman bütün Avrupa’yı ayağa kaldırırdım.Kamera Ve ses kayıtları varsa ordan izleyin ne kadar çirkin edepsizce davranıldığını.Dua edin tazminat davası açmıyorum size.

 3. Selam benim bu ay 19.03.2020 tarihinde saat 11:40 Frankfurta uçuşum var iptal mi degil mi bilmiyorum hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum lürfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir